Rekrutacja do przedszkola

na rok szkolny 2024/2025

Rodzice dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola są zobowiązani do złożenia deklaracji w formie papierowej uczęszczania do przedszkola w roku szkolnym 2024/2025 w terminie

od 4.03.2024 do 8.03.2024r.

Rekrutacja do przedszkoli odbywać się będzie za pomocą programu rekrutacyjnego, natomiast do oddziałów przedszkolnych tradycyjnie, jak      w latach ubiegłych. O uruchomieniu programu i sposobie korzystania z niego zostaną Państwo poinformowani na stronie Urzędu Mista i Gminy Skawina oraz stronach internetowych poszczególnych przedszkoli.

System rekrutacyjny zostanie otwarty 11 marca o godz. 8.00

a zamkięty 22 marca o godz. 15.00.

Przypominamy Rodzicom!!!!

W związku z tym, że rekrutacja odbywa się za pomocą systemu rekrutacyjnego każdy rodzic który złożył wniosek online o przyjęcie do przedszkola musi go wydrukować i złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów rekrutacyjnych,

Przypominamy że termin składania wniosków online oraz dokumentów do przedszkola mija 22 marca 2024r. o godz. 15.00. Po tym terminie nie będzie możliwoći składania wniosków i dokumentów. Brak wniosku i wymaganych dokumentów uniemożliwia uczestnictwo w rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego znajdują się w linkach poniżej:

Zarzadzenie_Nr_33.2024_-_harmonogram_rekrutacji_do_przedszkoli-2.pdf

Regulamin_rekrutacji_do_przedszkoli_2024.docx

zal._nr_1_karta_potwierdzenia_kontynuacji.docx

zal._nr_2_wniosek_o_przyjecie_kandytata.docx

zal._nr_3_potwierdzenie_woli_przyjecia_do_przedszkola.doc

Kontakt

• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzęcinie Przedszkole Samorządowe im. gen. Stanisława Hallera
    Polanka Hallera 37
    Radziszów